NEON LED

Jest 9 produktów.

W tej kategorii znajdziesz nowocześnie wykonane, trwałe neony ledowe w różnych kolorach i atrakcyjnych cenach.

Neony LED – zalety

Jak zauważają zadowoleni klienci naszego sklepu internetowego, wybór neonów LED wiąże się z wieloma korzyściami. Jedną z zalet jest to, że natychmiast stają się jasne i świecą nieprzerwanie, a ich charakterystyczna ko...

W tej kategorii znajdziesz nowocześnie wykonane, trwałe neony ledowe w różnych kolorach i atrakcyjnych cenach.

Neony LED – zalety

Jak zauważają zadowoleni klienci naszego sklepu internetowego, wybór neonów LED wiąże się z wieloma korzyściami. Jedną z zalet jest to, że natychmiast stają się jasne i świecą nieprzerwanie, a ich charakterystyczna kolorystyka jest wyrazista. Za zdecydowany atut można uznać niską emisję ciepła przy świetnej efektywności pracy. Żywotność produktu jest bardzo wysoka, w związku z czym można z niego korzystać latami.

Dzięki elastyczności ledowe neony zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne można swobodnie wyginać, nadając im pożądany kształt. Ułatwia to montaż, który jest możliwy w zasadzie na każdym rodzaju powierzchni. Neony LED są też odporne - nie tylko na działanie wody czy wilgoci, ale również uszkodzenia mechaniczne i wibracje.

Zastosowanie neonów LEDowych

Jako alternatywny wybór wobec tradycyjnych rozwiązań, neony ledowe doskonale sprawdzają się w roli ozdobnego, dekoracyjnego oświetlenia. Ze względu na specyficzny kształt wykorzystuje się je z myślą o podkreśleniu detali zewnętrznych elewacji, sklepień czy łuków w środku obiektu.

Z powodzeniem używa się ich do tworzenia kreatywnych i estetycznych szyldów oraz banerów reklamowych. Mogą pełnić rolę dodatkowego oświetlenia mostów, wesołych miasteczek czy klubów. Dzięki charakterystycznej konstrukcji neony pokojowe służą do projektowania znaków i liter, które świecą w ciemności i wprowadzają niezwykły nastrój. Modele wodoodporne są wykorzystywane między innymi w basenach czy na jachtach.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 produktów
NEON LED
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 10 ocen

NEON LED

  • 6a49b41febdde22b8c7d83502a7bb54c.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.