PRZEWODY DO TAŚM LED

Jest 1 produkt.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą kupić wytrzymały kabel do taśmy LED. W ofercie sklepu internetowego znajdują się produkty wykonane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu przez długi czas będą sprawdzały się w swojej roli. Proponujemy trwałe przewody, które są kompatybilne z różnymi instalacjami oświetleniowymi. W razie ...

Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą kupić wytrzymały kabel do taśmy LED. W ofercie sklepu internetowego znajdują się produkty wykonane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu przez długi czas będą sprawdzały się w swojej roli. Proponujemy trwałe przewody, które są kompatybilne z różnymi instalacjami oświetleniowymi. W razie wątpliwości chętnie pomożemy wybrać właściwy produkt, mając na uwadze Państwa oczekiwania, rodzaj taśmy oraz zasilacza. Dzięki dostępnym akcesoriom z łatwością można zadbać o funkcjonalną instalację oświetleniową mieszkania lub komercyjnego wnętrza.

Kable do taśm LED w Brillo

Funkcjonalny kabel do taśmy LED można wykorzystać do różnych instalacji oświetleniowych. W zależności od zastosowanego podłączenia produkt doskonale sprawdza się nawet przy taśmach jednobarwnych - w takim przypadku wystarczy rozdzielić go na dwie części. W sklepie sprzedajemy kable na metry, ale można zamówić też całą rolkę, która ma aż 100 mb. Jednym z kluczowych atutów oferowanych przewodów jest stosunkowo mała grubość - wąskie okablowanie nie stanowi problemu w krytej instalacji, co pozwala zadbać o jej estetykę.

Przewód do taśmy LED RGB

W naszym sklepie znajduje się przewód do taśmy LED RGB, który doskonale sprawdza się w swojej roli. Specjalnie rozdzielone żyły pozwalają z łatwością dopasować je do poszczególnych barw w taśmie. Dzięki kolorowym oznaczeniom podłączenie okaże się banalnie proste nawet dla osób bez doświadczenia. Za pomocą dostępnych akcesoriów zadbają Państwo o energooszczędność instalacji oświetleniowej, maksymalnie wykorzystując możliwości zastosowanej taśmy. Z myślą o stuprocentowej wydajności należy dokładnie zastanowić się nad prawidłowym podłączeniem zasilacza i przewodu.

Jaki wybrać kabel do taśmy LED?

W Brillo mogą Państwo zamówić przewód do taśmy LED idealnie dostosowany do konkretnej instalacji. Tego typu akcesoria należy dobierać pod kątem szczegółowych parametrów LEDowej taśmy. Można zdecydować się na model dedykowany instalacjom RGB lub RGBW. Drugi z wariantów wybiera się w przypadku taśm posiadających jedną diodę ciepłą lub zimną. Wybór odpowiedniego kabla musi być także podyktowany odpowiednimi wartościami napięcia, aby uniknąć jego spadków. W naszej ofercie znajdują się takie o przekroju kompatybilnym z zasilaczami 12V i 24V. Chętnie pomożemy Państwu dokonać właściwego wyboru - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub online. Zapewniamy korzystne warunki zakupu, proponując niskie ceny i szybką wysyłkę zamówionych produktów.

Mniej
Więcej
Showing 1 - 1 of 1 item
PRZEWODY DO TAŚM LED
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 9 ocen

PRZEWODY DO TAŚM LED

  • 340e915743ef5528546b0f70ab25e664.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.