ŚWIETLÓWKI LED T8 90cm

Jest 4 produktów.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości świetlówki LED T8 o długości 90cm i różnych barwach, zasilane jednostronnie lub dwustronnie. Nasze produkty to świetny wybór dla osób ceniących wysoką jakość połączoną z przystępną ceną. Propozycje te sprawdzą się zarówno w oświetleniu biurowym, jak i przemysłowym, a nawet w domach – garażach, piwnicach czy sch...

Oferujemy Państwu wysokiej jakości świetlówki LED T8 o długości 90cm i różnych barwach, zasilane jednostronnie lub dwustronnie. Nasze produkty to świetny wybór dla osób ceniących wysoką jakość połączoną z przystępną ceną. Propozycje te sprawdzą się zarówno w oświetleniu biurowym, jak i przemysłowym, a nawet w domach – garażach, piwnicach czy schowkach. Doskonale nadają się do zastosowania w większych i mniejszych halach oraz magazynach.

Dużą zaletą oferowanych przez nas świetlówek LED T8 90cm jest ich wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia. Towary są energooszczędne, co daje im przewagę nad tradycyjnymi źródłami światła, bo to artykuły znacznie bardziej od nich ekonomiczne. Ponadto są funkcjonalne, estetyczne i mają bardzo szerokie zastosowanie – z powodzeniem można użyć ich w oświetleniu sufitowym, belkach i oprawach hermetycznych.

W ofercie sklepu mamy świetlówki LED T8 90 cm obrotowe, jednostronne oraz dwustronne o różnej mocy, długości i barwach światła: zimnym białym i neutralnym białym, dlatego każdy z naszych Klientów bez trudu znajdzie produkt, który spełni jego oczekiwania. Kupujący u nas nigdy nie przepłacają, gdyż mamy konkurencyjne i niewygórowane ceny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem produktów na stronie. Każdy z nich zawiera dokładny opis i specyfikację. Gwarantujemy zadowolenie z zakupu i dostarczenie Państwu świetlówek LED najwyższej jakości pod wskazany adres. 

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
ŚWIETLÓWKI LED T8 90cm
Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 8 ocen

ŚWIETLÓWKI LED T8 90cm

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.