ŚWIETLÓWKI LED T5 90cm

Jest 1 produkt.

Prezentujemy świetlówki LED T5 90 cm wysokiej klasy, które zapewnią efektywne oświetlenie wnętrza. Ze względu na wielkość, są to produkty dedykowane głównie pomieszczeniom o większym metrażu. Stanowią doskonały wybór z myślą o komercyjnym przeznaczeniu, zapewniając znaczne obniżenie kosztów energii. W naszym sklepie są dostępne modele o różnej b...

Prezentujemy świetlówki LED T5 90 cm wysokiej klasy, które zapewnią efektywne oświetlenie wnętrza. Ze względu na wielkość, są to produkty dedykowane głównie pomieszczeniom o większym metrażu. Stanowią doskonały wybór z myślą o komercyjnym przeznaczeniu, zapewniając znaczne obniżenie kosztów energii. W naszym sklepie są dostępne modele o różnej barwie światła. Aktualna oferta spełni oczekiwania osób zainteresowanych zakupem świetlówki z praktycznym włącznikiem - zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Mniej
Więcej
Showing 1 - 1 of 1 item
ŚWIETLÓWKI LED T5 90cm
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 5 ocen

ŚWIETLÓWKI LED T5 90cm

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.