ŻARÓWKI LED MR16

Jest 3 produktów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Brillo, w którym znajdą Państwo żarówki LEDowe MR16 będące energooszczędną wersją tradycyjnych halogenów. Zostały wyposażone w nowoczesne, wydajne diody LEDowe, charakteryzujące się doskonałą trwałością oraz zapewniające bardzo dobre źródło światła. Ogromną zaletą żarówek LED MR16 jest ich żywotność i ...

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Brillo, w którym znajdą Państwo żarówki LEDowe MR16 będące energooszczędną wersją tradycyjnych halogenów. Zostały wyposażone w nowoczesne, wydajne diody LEDowe, charakteryzujące się doskonałą trwałością oraz zapewniające bardzo dobre źródło światła. Ogromną zaletą żarówek LED MR16 jest ich żywotność i możliwość dopasowania kątów świecenia do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Żarówka MR16 - idealna do opraw sufitowych

Jeżeli poszukują Państwo najlepszych żarówek do sufitów podwieszanych lub dodatkowego oświetlenia w domu, biurze czy mieszkaniu, opcja MR16 z pewnością doskonale spełni swoje zadanie. Halogen LED MR16 jest świetną alternatywą w stosunku do tradycyjnych świetlówek i halogenów, ponieważ w zależności od kąta świecenia pozwala na punktowe lub dekoracyjne oświetlenie wybranych miejsc.

Zasilanie żarówek MR16

W asortymencie naszego sklepu znajdują się żarówki zasilane napięciem 230 V (do którego nie są konieczne zewnętrzne zasilacze) lub bezpiecznym napięciem 12 V. W ofercie mamy również modele LED MR16 5 W LED, MR16 LED 7 W, 6 W o barwie białej zimnej, ciepłej oraz neutralnej. Lampa MR16 nie tylko pozwoli zaoszczędzić Państwu na rachunkach za energię elektryczną, ale również cieszyć się bardzo długą żywotnością żarówek, bez konieczności ich częstego wymieniania. Światło, jakie emitują modele MR16, jest przyjemne dla oczu oraz podkreśla naturalne kolory przedmiotów.

Żarówki LED MR16 RGB w sklepie Brillo

Jesteśmy pewni, że oferowane w naszym sklepie żarówki LED MR16 RGB sprawdzą się w wielu pomieszczeniach domowych – kuchni, łazience, salonie czy przedpokoju. To bardzo wszechstronne i popularne rozwiązanie, chętnie kupowane przez wielu Klientów. MR16 idealnie spełniają swą funkcję nie tylko przy oświetleniu wewnętrznym, ale także na zewnątrz. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą żarówek dostępnych w naszym sklepie internetowym Brillo. Chętnie pomożemy w wyborze oraz udzielimy Państwu wyczerpujących informacji o artykułach.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
ŻARÓWKI LED MR16
Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 5 ocen

ŻARÓWKI LED MR16

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.