ZASILACZE LED ZEWNĘTRZNE

Jest 23 produktów.

Wodoodporne zasilacze LED do montażu na zewnątrz lub w wilgotnych pomieszczeniach jak łazienka - nawet 5 lat gwarancji!

Nowoczesne oświetlenie LED sprawdza się nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz budynków. W tej kategorii znajdziesz wysokiej klasy zasilacze wodoodporne, które chronią przewód przed działaniem niekorzystnych czynników atmo...

Wodoodporne zasilacze LED do montażu na zewnątrz lub w wilgotnych pomieszczeniach jak łazienka - nawet 5 lat gwarancji!

Nowoczesne oświetlenie LED sprawdza się nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz budynków. W tej kategorii znajdziesz wysokiej klasy zasilacze wodoodporne, które chronią przewód przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Z tego względu doskonale spisują się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, m.in. w łazienkach.

Konstrukcja wodoszczelnego zasilacza LED ułatwia wygodny montaż. Co równie istotne, cena produktów spełniających normy IP65 czy IP67 nie jest wysoka. Przy wyborze konkretnego modelu warto zwrócić szczególną uwagę na takie parametry jak moc czy napięcie znamionowe. Istotna jest też długość gwarancji.

Zastanów się, w jakim środowisku ma działać oprawa LED. Wodoodporny zasilacz może pracować w skrajnych temperaturach od minus do plus kilkudziesięciu stopni Celsjusza. Dobrej jakości sprzęt dobrze sprawuje się też w otoczeniu o różnej wilgotności, gwarantując efektywną pracę energooszczędnych źródeł światła. Dopasuj do instalacji jeden z kilkudziesięciu wariantów z asortymentu naszego sklepu internetowego.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 23 z 23 produktów
ZASILACZE LED ZEWNĘTRZNE
Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 5 ocen

ZASILACZE LED ZEWNĘTRZNE

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.