PANELE LED

Jest 81 produktów.

Nowoczesne panele LED-owe świetnie sprawdzają się nie tylko w przestrzeni mieszkalnej. W sklepie internetowym z oświetleniem BRILLO mogą Państwo znaleźć atrakcyjne modele tego typu. Proponujemy panele LED natynkowe i podtynkowe o różnym stopniu mocy. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem produktów, jakie różnią się wyglądem oprawy, a ta...

Nowoczesne panele LED-owe świetnie sprawdzają się nie tylko w przestrzeni mieszkalnej. W sklepie internetowym z oświetleniem BRILLO mogą Państwo znaleźć atrakcyjne modele tego typu. Proponujemy panele LED natynkowe i podtynkowe o różnym stopniu mocy. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem produktów, jakie różnią się wyglądem oprawy, a także barwą światła i wielkością.

Sufitowe panele LED-owe

Oferujemy panele LED sufitowe w różnych wielkościach, dzięki czemu z łatwością można wybrać model odpowiedni do oświetlenia konkretnego metrażu. W sprzedaży znajdują się produkty dostosowane do potrzeb lokali komercyjnych. Nowoczesny panel świetlny sufitowy świetnie sprawdzi się w przestrzeniach biurowych, w sklepach czy w pomieszczeniach gastronomicznych. Dzięki tego typu instalacjom można znacznie zmniejszyć koszty zużycia energii i zadbać o estetykę danego wnętrza.

Typy paneli LED

Posiadamy niezwykle bogaty wybór asortymentu, który obejmuje panele świetlne LED natynkowe oraz modele dostosowane do montażu w suficie podwieszanym. W zależności od indywidualnych oczekiwań można zdecydować się na zestawy o określonej barwie światła - oferujemy panele od 3000K do 6500K. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnie dostępnymi typami opraw. Można u nas zamówić panel LED-owy między innymi w ramce okrągłej lub kwadratowej. W sprzedaży znajdują się produkty w metalowej i szklanej oprawie, a także w ramkach podświetlanych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Panele natynkowe

Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego mogą Państwo zamówić natynkowy panel świetlny LED. Taka instalacja okaże się ciekawą alternatywą dla tradycyjnych lamp sufitowych i doskonale sprawdza się w pomieszczeniach, w których nie można zastosować wpuszczanych modeli. Propozycje są bardzo proste w montażu. Natynkowy panel LED z powodzeniem uda się zainstalować nie tylko na suficie, ale także na ścianie, co pozwala zadbać o efektywne oświetlenie całego pomieszczenia.

Panele LED podwieszane

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą kupić wysokiej jakości podtynkowy panel LED. Posiadamy szeroką ofertę produktów przeznaczonych do instalacji bezpośrednio w sufitach podwieszanych. Lampy są dostępne w różnych rozmiarach, a poszczególne modele wyróżniają się żywotnością nawet do 50000 godzin. Podwieszane panele LED tworzą spójną całość z linią sufitu, dzięki czemu nie sposób im odmówić walorów estetycznych - doskonale sprawdzają się w wielu aranżacjach.

Podtynkowe panele LEDowe

Dzięki nowoczesnym instalacjom, takim jak panel oświetleniowy LED, można błyskawicznie odmienić aranżację wnętrza. Odpowiednia intensywność i barwa światła pomogą stworzyć w pomieszczeniu przytulną atmosferę, dostosowaną do oczekiwań użytkowników. Dostępne w naszym sklepie panele LED świetnie komponują się zarówno z nowoczesnym wystrojem, jak i z klasyczną aranżacją. Oferowane produkty są objęte dwuletnią gwarancją i serwisem pogwarancyjnym - zapraszamy!

NA WSZYSTKIE NASZE PANELE LED OFERUJEMY 2 LATA GWARANCJI I PROWADZIMY SERWIS POGWARANCYJNY.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 81 produktów

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.