PANELE LED

Jest 60 produktów.

Nowoczesne panele LED-owe świetnie sprawdzają się nie tylko w przestrzeni mieszkalnej. W sklepie internetowym z oświetleniem BRILLO mogą Państwo znaleźć atrakcyjne modele tego typu. Proponujemy panele LED natynkowe i podtynkowe o różnym stopniu mocy. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem produktów, jakie różnią się wyglądem oprawy, a ta...

Nowoczesne panele LED-owe świetnie sprawdzają się nie tylko w przestrzeni mieszkalnej. W sklepie internetowym z oświetleniem BRILLO mogą Państwo znaleźć atrakcyjne modele tego typu. Proponujemy panele LED natynkowe i podtynkowe o różnym stopniu mocy. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem produktów, jakie różnią się wyglądem oprawy, a także barwą światła i wielkością.

Sufitowe panele LED-owe

Oferujemy panele LED sufitowe w różnych wielkościach, dzięki czemu z łatwością można wybrać model odpowiedni do oświetlenia konkretnego metrażu. W sprzedaży znajdują się produkty dostosowane do potrzeb lokali komercyjnych. Nowoczesny panel LED świetlny sufitowy świetnie sprawdzi się w przestrzeniach biurowych, w sklepach czy w pomieszczeniach gastronomicznych. Dzięki tego typu instalacjom można znacznie zmniejszyć koszty zużycia energii i zadbać o estetykę danego wnętrza.

Typy paneli LED

Posiadamy niezwykle bogaty wybór asortymentu, który obejmuje panele świetlne LED natynkowe oraz modele dostosowane do montażu w suficie podwieszanym. W zależności od indywidualnych oczekiwań można zdecydować się na zestawy o określonej barwie światła - oferujemy panele od 3000K do 6500K. Temperatura barwowa decyduje o ogólnej charakterystyce pomieszczenia docelowego. Barwa światła 3000K jest zbliżona do światła klasycznej żarówki, barwa światła 4000K z kolei oferuje bardziej naturalne światło, podobne do dziennego. Zimna barwa światła w okolicach 6000K jest najchętniej stosowana w pomieszczeniach biurowych i przemysłowych, bowiem oferuje większą ilość lumenów. 

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnie dostępnymi typami opraw. Można u nas zamówić panel LED-owy między innymi w ramce okrągłej lub kwadratowej. W sprzedaży znajdują się produkty w metalowej i szklanej oprawie, a także w ramkach podświetlanych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Panel LED natynkowy

Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego mogą Państwo zamówić natynkowy panel LED. Taka instalacja okaże się ciekawą alternatywą dla tradycyjnych lamp sufitowych i doskonale sprawdza się w pomieszczeniach, w których nie można zastosować wpuszczanych modeli. Propozycje są bardzo proste w montażu. Natynkowy panel LED z powodzeniem uda się zainstalować nie tylko na suficie, ale także na ścianie, co pozwala zadbać o efektywne oświetlenie całego pomieszczenia.

Panel LED podwieszany

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą kupić wysokiej jakości podtynkowy panel LED. Posiadamy szeroką ofertę produktów przeznaczonych do instalacji bezpośrednio w sufitach podwieszanych. Lampy są dostępne w różnych rozmiarach, a poszczególne modele wyróżniają się żywotnością nawet do 50000 godzin. Podwieszane panele LED tworzą spójną całość z linią sufitu, dzięki czemu nie sposób im odmówić walorów estetycznych - doskonale sprawdzają się w wielu aranżacjach.

Podtynkowy panel LEDowy

Dzięki nowoczesnym instalacjom, takim jak oświetleniowy panel LED, można błyskawicznie odmienić aranżację wnętrza. Odpowiednia intensywność i barwa światła pomogą stworzyć w pomieszczeniu przytulną atmosferę, dostosowaną do oczekiwań użytkowników. Dostępne w naszym sklepie panele LED świetnie komponują się zarówno z nowoczesnym wystrojem, jak i z klasyczną aranżacją. Każdy panel LED w naszej ofercie objęty jest dwuletnią gwarancją i serwisem pogwarancyjnym - zapraszamy!

NA WSZYSTKIE NASZE PANELE LED OFERUJEMY 2 LATA GWARANCJI I PROWADZIMY SERWIS POGWARANCYJNY. WYBIERZ PANEL LED NA BRILLO.PL!

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 60 produktów
PANELE LED
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 11 ocen

PANELE LED

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.