OPRAWY SUFITOWE LED

Jest 33 produktów.

Aranżacja pomieszczenia wymaga kompleksowego podejścia, które uwzględnia wszystkie aspekty związane z codziennym funkcjonowaniem. Planując pokój, biuro czy gabinet, trzeba wziąć pod uwagę również kwestię oświetlenia. Znakomity efekt wizualny i praktyczny jest możliwy do uzyskania poprzez wykorzystanie sufitowych opraw halogenowych. Dlaczego wart...

Aranżacja pomieszczenia wymaga kompleksowego podejścia, które uwzględnia wszystkie aspekty związane z codziennym funkcjonowaniem. Planując pokój, biuro czy gabinet, trzeba wziąć pod uwagę również kwestię oświetlenia. Znakomity efekt wizualny i praktyczny jest możliwy do uzyskania poprzez wykorzystanie sufitowych opraw halogenowych. Dlaczego warto w nie inwestować i zamawiać je w naszym sklepie internetowym?

Oprawy halogenowe sufitowe - zalety

Podstawową zaletą, dla której Klienci indywidualni oraz firmowi decydują się na wybór opraw halogenowych, jest oszczędność energii. Światło LED można dostosować do indywidualnych potrzeb zarówno w domu, jak i sklepie, biurze czy innym miejscu. Żywotność nowoczesnych produktów jest bardzo długa, co stanowi kolejny plus.

Rodzaje opraw sufitowych

Produkty dostępne w tej kategorii można podzielić w różny sposób. Jednym z kryteriów jest materiał wykonania, na przykład aluminium,  szkło czy blacha. Oprawy ledowe sufitowe dzielą się także na wpuszczane oraz natynkowe, w zależności od potrzeb mogąc być mniej lub bardziej widocznym elementem wyposażenia wnętrza. Warto kierować się zarówno funkcjonalnością, jak i estetyką, dobierając optymalny kształt.

Oprawy LED wpuszczane

Celem montażu oferowanej w naszym sklepie oprawy halogenowej typu wpuszczanego jest uzyskanie ciekawego efektu aranżacyjnego. W wielu mieszkaniach lub biurach, szczególnie w kamienicach i domach jednorodzinnych, wykonuje się opuszczane sufity. Właśnie w nich instaluje się tego typu rozwiązanie.

Oprawy szklane i aluminiowe

Oświetlenie jest bardzo ważnym elementem aranżacji wnętrza, ponieważ wpływa zarówno na jego estetykę, jak i funkcjonalność. Oprawy halogenowe prezentują się nowocześnie dzięki zastosowaniu takich materiałów jak szkło czy aluminium.

Oprawy kwadratowe i okrągłe

Różnice między poszczególnymi modelami dotyczą nie tylko specyfikacji technicznej czy materiału wykonania, ale także kształtu. Kiedy wybrać oprawy kwadratowe, a kiedy okrągłe? Szukając odpowiedzi na to pytanie, należy się zastanowić nad stylem i przeznaczeniem wnętrza. Kwadratowe rozwiązania są nieco bardziej wyraziste, kojarzą się z nowoczesnymi, minimalistycznymi meblami. Z kolei źródła światła w okrągłym kształcie cechują się większą uniwersalnością.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 33 produktów
OPRAWY SUFITOWE
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 8 ocen

OPRAWY SUFITOWE

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.