ŻARÓWKI LED

Jest 102 produktów.

W naszym sklepie z oświetleniem LED BRILLO mogą Państwo zamówić żarówki LED we wszystkich najpopularniejszych gwintach: E14, E27, GU10, G9, G4 i wiele innych. Jako renomowany producent żarówek LED doskonale wiemy, czym powinny wyróżniać się te nowoczesne źródła światła. W sprzedaży znajdują się modele o różnych mocach, co pozwala idealnie dopaso...

W naszym sklepie z oświetleniem LED BRILLO mogą Państwo zamówić żarówki LED we wszystkich najpopularniejszych gwintach: E14, E27, GU10, G9, G4 i wiele innych. Jako renomowany producent żarówek LED doskonale wiemy, czym powinny wyróżniać się te nowoczesne źródła światła. W sprzedaży znajdują się modele o różnych mocach, co pozwala idealnie dopasować je do wybranej lampy LED. Oferujemy w tym względzie m.in. żarówki LED: 3W, 5W, 6W i 7W.

Udowadniamy ponadto, że ceny żarówek LED nie muszą być wysokie - zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem dostępnych produktów.

Żarówka LED - tanie i energooszczędne źródło światła

Nowoczesne żarówki ledowe są znakomitą alternatywą dla tradycyjnych wariantów. Z ich pomocą można znacznie zmniejszyć koszty energii, dlatego w efekcie stanowią świetną inwestycję. Zarówno z myślą o mieszkaniu, jak i przestrzeniach komercyjnych, świetnym rozwiązaniem jest żarówka LED. Cena prezentowanych produktów jest bardzo przystępna, co dodatkowo wpływa na ich popularność. Dzięki takim formom zasilania oświetlenie staje się bardziej ekonomiczne i efektywne. W naszej ofercie można znaleźć różne modele, w tym żarówki ledowe do halogenów.

Gwinty, moce i barwa światła żarówek LED

Oferujemy żarówki 12V, 220V i wiele innych modeli. Zróżnicowaniu podlega nie tylko ilość Watów, ale także rodzaj gwintu. W ofercie znajdują się produkty o znormalizowanym cokole, jakie z łatwością można dopasować do wielu typów lamp. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na żarówki diodowe mocowane przy pomocy specjalnie wyprofilowanych końcówek, których nie wkręca się tak, jak gwintów.

Przy wyborze ważnym aspektem jest też barwa światła (inaczej temperatura barwowa) - wpływa ona w dużej mierze na atmosferę w pomieszczeniu docelowym. Nasze produkty generują strumień świetlny m.in. o barwie neutralnej, białej zimnej i białej ciepłej. Barwa światła jest istotnym parametrem w przypadku lamp LED do pomieszczeń biurowych i przestrzeni domowych.

Dodatkowo cechą, którą warto sprawdzić przed zakupem jest kąt świecenia, który określa jak dużą powierzchnię obejmuje strumień świetlny generowany przez żarówkę. Na kąt świecenia wpływa przede wszystkim kształt żarówki. Jeśli nie wiedzą Państwo, czy wybrana żarówka LED będzie pasować do instalacji oświetleniowej, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy.

Sklep z żarówkami LED - Brillo

Brillo oferuje szeroki wybór asortymentu, który obejmuje m.in. żarówki LED 220V, modele do halogenów, produkty wyróżniające się dekoracyjnym kształtem i wiele innych propozycji. Udostępniamy również produkty zapewniające kolorowe oświetlenie, na przykład w tonacji zielonej, niebieskiej lub czerwonej. Sklep internetowy spełni także oczekiwania osób, których interesuje niestandardowa żarówka LED - cena, nawet w przypadku tego typu modeli, nie jest wysoka. Dostępne produkty rozświetlają się w satysfakcjonującym czasie i zapewniają maksimum wydajności przy minimalnych kosztach zużycia energii.

NASZE MARKOWE ŻARÓWKI MAJĄ 3 LATA GWARANCJI!

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 102 produktów
ŻARÓWKI LED
Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 11 ocen

ŻARÓWKI LED

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.