ŻARÓWKI LED

Jest 130 produktów.

W sklepie z oświetleniem LED BRILLO mogą Państwo zamówić żarówki LED we wszystkich najpopularniejszych gwintach: E14, E27, GU10, G9, G4 i wiele innych. Posiadamy bardzo bogaty wybór, mając na uwadze potrzeby najbardziej wymagających klientów. Jako renomowany producent żarówek LED doskonale wiemy, czym powinny wyróżniać się te nowoczesne źródła ś...

W sklepie z oświetleniem LED BRILLO mogą Państwo zamówić żarówki LED we wszystkich najpopularniejszych gwintach: E14, E27, GU10, G9, G4 i wiele innych. Posiadamy bardzo bogaty wybór, mając na uwadze potrzeby najbardziej wymagających klientów. Jako renomowany producent żarówek LED doskonale wiemy, czym powinny wyróżniać się te nowoczesne źródła światła. W sprzedaży znajdują się modele o różnych mocach, co dodatkowo pozwala dopasować je do urządzenia elektrycznego. Oferujemy w tym względzie m.in. żarówki LED: 3W, 5W, 6W i 7W.

Udowadniamy ponadto, że ceny żarówek LED nie muszą być wysokie - zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem dostępnych produktów.

Żarówki LED - tanie i energooszczędne oświetlenie

Nowoczesne żarówki ledowe są znakomitą alternatywą dla tradycyjnych wariantów. Z ich pomocą można znacznie zmniejszyć koszty energii, dlatego w efekcie stanowią świetną inwestycję. Zarówno z myślą o mieszkaniu, jak i przestrzeniach komercyjnych, świetnym rozwiązaniem są żarówki LED. Cena prezentowanych produktów jest bardzo przystępna, co dodatkowo wpływa na ich popularność. Dzięki takim formom zasilania oświetlenie staje się bardziej ekonomiczne i efektywne. W naszej ofercie można znaleźć różne modele, w tym żarówki ledowe do halogenów.

Dostępne gwinty i moce żarówek LED

Oferujemy żarówki LED 12V, 220V i wiele innych modeli. Zróżnicowaniu podlega nie tylko ilość Watów, ale także rodzaj gwintu. W ofercie znajdują się produkty o znormalizowanym cokole, jakie z łatwością można dopasować do wielu typów lamp. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na żarówki diodowe mocowane przy pomocy specjalnie wyprofilowanych końcówek, których nie wkręca się tak, jak gwintów. W sprzedaży znajdują się produkty o węższych i szerszych zakończeniach. Jeśli nie wiedzą Państwo, czy wybrana żarówka LED będzie pasować do instalacji oświetleniowej, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy.

Sklep z żarówkami LED - Brillo

Brillo oferuje szeroki wybór asortymentu, który obejmuje m.in. żarówki LED 220V, modele do halogenów, produkty wyróżniające się dekoracyjnym kształtem i wiele innych propozycji. Można u nas zamówić warianty w najpopularniejszych barwach światła - neutralnej, białej zimnej i białej ciepłej. Udostępniamy również produkty zapewniające kolorowe oświetlenie, na przykład w tonacji zielonej, niebieskiej lub czerwonej. Sklep internetowy spełni także oczekiwania osób, których interesuje niestandardowa żarówka LED - cena, nawet w przypadku tego typu modeli, nie jest wysoka. Dostępne produkty rozświetlają się w satysfakcjonującym czasie i zapewniają maksimum wydajności przy minimalnych kosztach zużycia energii.

NASZE MARKOWE ŻARÓWKI MAJĄ 3 LATA GWARANCJI!

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 130 produktów

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.