ŚWIETLÓWKI LED

Jest 53 produktów.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDĄ PAŃSTWO ŚWIETLÓWKI LEDOWE O RÓŻNEJ DŁUGOŚCI I BARWIE ŚWIATŁA ORAZ PEŁEN WYBÓR OPRAW ŚWIETLÓWKOWYCH.

Jesteśmy bezpośrednim importerem oświetlenia LED, posiadamy w sprzedaży świetlówki LED od sprawdzonych producentów. Działamy w branży nie od dziś, możemy pochwalić się dużym doświadczeniem, które pomaga w wyselekcjonowaniu ...

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDĄ PAŃSTWO ŚWIETLÓWKI LEDOWE O RÓŻNEJ DŁUGOŚCI I BARWIE ŚWIATŁA ORAZ PEŁEN WYBÓR OPRAW ŚWIETLÓWKOWYCH.

Jesteśmy bezpośrednim importerem oświetlenia LED, posiadamy w sprzedaży świetlówki LED od sprawdzonych producentów. Działamy w branży nie od dziś, możemy pochwalić się dużym doświadczeniem, które pomaga w wyselekcjonowaniu najlepszych produktów, zarówno świetlówek LED jak i pełnej gamy opraw oraz lamp liniowych. Zdobyta wiedza służy między innymi do wyboru najlepszych produktów w jak najlepszych cenach. Nasza bogata oferta zawiera świetlówki LED o różnej długości, mocy i barwie światła,  jednostronnie lub dwustronnie zasilane. Dokonując zakupu w naszym sklepie otrzymują Państwo 12 miesięcy gwarancji na szklane świetlówki i 2 lata gwarancji na pozostałe świetlówki.

Świetlówka LED - idealne źródło światła

Świetlówka LED to nowoczesne źródło światła. To znakomita alternatywa dla tradycyjnych świetlówek gazowych, znanych od lat tzw. jarzeniówek. Świetlówka LED jest  energooszczędna i bardziej przyjazna dla naszych oczu. Ma także około 4 razy dłuższy czas eksploatacji,  dzięki temu nie będą się Państwo martwić o częstą wymianę świetlówki.  Jeśli chcą Państwo oświetlić wszelkiego typu lokale użytkowe lub planują wymianę wysłużonej jarzeniówki na bardziej ekonomiczne źródło światła w swoim domu lub garażuzapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu.

Zalety świetlówek LEDowych

Podstawową zaletą nowoczesnych świetlówek LED jest ich energooszczędność. Dawniej potrzeba było o 50% energii więcej, aby uzyskać efekt, jaki daje nowoczesna jarzeniówka LED. Tak wiec, cechuje ją wysoka sprawność energetyczna to znaczy, że ilość energii potrzebnej do uzyskania takiego samego poziomu oświetlenia jest niższa, w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła. Zastosowane w świetlówkach diody LED są bardziej wytrzymałe na wstrząsy, drgania,  a także na codzienne włączanie i wyłącznie.

Jarzeniówki LED - zastosowanie

Nie jest dziwne, że wszelkiego rodzaju tuby LED są coraz częściej wybierane , aby doświetlić pomieszczenia biurowe, hale produkcyjne, warsztaty,  obiekty o charakterze sportowym, klubowym itp. Jeśli chodzi o pomieszczenia biurowe, należy podkreślić, że dobrej jakości świetlówki LED nie mrugają w trakcie pracy, rozświecają się natychmiast, nie powodując dyskomfortu dla oczu. Do podłączenia świetlówki nie potrzeba wiele, dzięki wbudowanemu zasilaczowi, wystarczy napięcie sieciowe 230V. Jeśli chodzi o jarzeniówki LED starego typu, również nie wymagana jest duża ingerencja, wystarczy wymontować starter.  

Sporym ułatwieniem mogą okazać się oprawy świetlówkowe LED: popularna oprawa belka lub oprawa hermetyczna IP65, dedykowana do miejsc, gdzie świetlówka może być narażona na wilgoć lub wodę. Posiadamy oprawy z zasilaniem jednostronnym lub dwustronnym.

Rodzaje lamp świetlówkowych LED

Posiadamy różne rodzaje świetlówek. Ze względu na trzonek świetlówki dzielą  na T8 i T5.  W sprzedaży posiadamy również  gotowe do montażu lampy T8. Jest kilka wariantów świetlówek T8: mogą być obrotowe, z aluminiową częścią klosza,  Świetlówki T5, które mamy w sprzedaży, są to zintegrowane lampy, które łatwo i szybko można zamontować  w pomieszczeniu.

W ofercie również świetlówki LED z akumulatorem 2,5h lub  wbudowaną czujką ruchu .

Oferujemy świetlówki w różnych długościach: 60cm , 90 cm ,120 cm i 150 cm.

Posiadamy również świetlówki PF>0.9 ( wszędzie tam ważne gdzie wykorzystywane sa precyzyjne maszyny i płacona jest energia bierna).

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 53 produktów

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.