ŻARÓWKI LED E14

Jest 16 produktów.

Oferujemy Państwu niezwykle szeroki asortyment żarówek LED E14, które mają bardzo szerokie zastosowanie w domach, mieszkaniach czy biurach. Świetnie nadają się do lampek nocnych, biurowych oraz kinkietów. Sprawdzą się zarówno jako oświetlenie dekoracyjne, jak i dzienne – główne. Typy LED E14 dostępne są w wielu różnych kształtach, dzięki czemu k...

Oferujemy Państwu niezwykle szeroki asortyment żarówek LED E14, które mają bardzo szerokie zastosowanie w domach, mieszkaniach czy biurach. Świetnie nadają się do lampek nocnych, biurowych oraz kinkietów. Sprawdzą się zarówno jako oświetlenie dekoracyjne, jak i dzienne – główne. Typy LED E14 dostępne są w wielu różnych kształtach, dzięki czemu każdy z Państwa bez trudu znajdzie odpowiednie dla siebie produkty, które spełnią oczekiwania.

Żarówki LED z małym gwintem E14

Mamy żarówki o ciepłej, zimnej oraz neutralnej barwie światła, które cechują się trwałością i doskonałą żywotnością. Oferujemy modele z małym gwintem o zróżnicowanej mocy (LED E14 9 W, 7 W, 3 W, 6 W, 5 W, 8 W itp.), cechujące się bardzo dobrą energooszczędnością. Dzięki temu są znacznie lepsze od standardowych źródeł oświetlenia. Odmiana LED E14 pozwala więc na zdecydowanie mniejsze zużycie energii elektrycznej, co oczywiście przekłada się na większą oszczędność. Proponowane oświetlenie jest więc najlepszym rozwiązaniem dla osób ceniących jakość i ekonomiczne usprawnienia w każdym pomieszczeniu.

Żarówki LED E14 w sklepie Brillo

Wszystkie oferowane modele w naszym sklepie dostępne są w bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Kupując u nas, nikt na pewno nie przepłaca. Ponadto każdy z produktów objęty jest gwarancją. Żarówka LED E14 cechuje się bardzo dobrą żywotnością, o wiele większą od tradycyjnych, standardowych propozycji. Liczne zalety oświetlenia LEDowego sprawiają, że nasze towary są coraz chętniej wybierane przez rzesze Klientów. Zapraszamy do zakupów w sklepie Brillo.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 16 z 16 produktów
ŻARÓWKI LED E14
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 2 ocen

ŻARÓWKI LED E14

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.