STEROWNIKI MILIGHT

Jest 81 produktów.

W Brillo mogą Państwo zamówić oryginalne kontrolery oświetlenia LED MI LIGHT, które pozwalają bezprzewodowo dostosować funkcjonalność oświetlenia do indywidualnych oczekiwań. Oferujemy zarówno pojedyncze sterowniki i piloty LED, jak i praktyczne zestawy w postaci pilota i kontrolera. Dostępne propozycje gwarantują komfort użytkowania i intuicyjn...

W Brillo mogą Państwo zamówić oryginalne kontrolery oświetlenia LED MI LIGHT, które pozwalają bezprzewodowo dostosować funkcjonalność oświetlenia do indywidualnych oczekiwań. Oferujemy zarówno pojedyncze sterowniki i piloty LED, jak i praktyczne zestawy w postaci pilota i kontrolera. Dostępne propozycje gwarantują komfort użytkowania i intuicyjną obsługę. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi produktami do sterowania instalacją oświetleniową!

W ofercie produktów Mi Light:

  • sterowniki RGB WiFi
  • kontrolery RGBW, RGB + CCT
  • ściemniacze do taśm LEDE mono - jednokolorowych

Nowatorskie sterowniki Mi Light

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują nowatorskich sterowników sygnowanych marką Mi-Light. Można u nas znaleźć specjalne WiFi Boxy pozwalające na zmianę ustawień oświetlenia za pomocą własnego smartfona. Wystarczy posiadać system Android lub IOS, aby zastosować to praktyczne rozwiązanie. Oferujemy również szeroki wybór pilotów zasilanych na baterie, które są bardzo proste w obsłudze. Zapewniamy dwuletnią gwarancję dostępnych produktów. Proponowane urządzenia umożliwiają bezprzewodowe sterowanie całą instalacją oświetleniową. Poszczególne akcesoria pozwalają zadbać o synchronizację wszystkich elementów objętej oświetleniem strefy.

Sterowanie LED za pomocą systemu Mi Light

Dzięki nowoczesnemu systemowi Mi Light do sterowania LED z łatwością można obsługiwać poszczególne strefy oświetlenia. W naszym sklepie znajdą Państwo zsynchronizowane zestawy, jak również pojedyncze elementy tego typu instalacji. Osoby korzystające ze źródeł światła marki Mi-Light nie muszą zamawiać dodatkowych części - w większości przypadków posiadają one wbudowany odbiornik. Dostępne w naszym sklepie zestawy do sterowania pozwalają na płynne ściemnianie i rozjaśnianie światła, a także gwarantują swobodne operowanie poszczególnymi kolorami. Nowoczesne akcesoria wyróżniają się bardzo dużym zasięgiem, co dodatkowo wpływa na ich funkcjonalność. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi możliwościami systemów sterowania.

2 LATA GWARANCJI NA PRODUKTY FIRMY MI LIGHT

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 81 produktów
STEROWNIKI MILIGHT
Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 11 ocen

STEROWNIKI MILIGHT

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.