ŻARÓWKI LED G9

Jest 12 produktów.

Oferowane przez nas żarówki LEDowe G9 są niewielkie, dlatego doskonale sprawdzą się przy oświetleniu dodatkowym lub w niedużych rozmiarów lampkach. Propozycje od Brillo cechują się atrakcyjnym wyglądem i estetycznym wykonaniem. 

Żarówki LEDowe G9 w Brillo

Mamy różnego rodzaju żarówki G9 o ciepłej, zimnej oraz neutralnej barwie światła, oraz różn...

Oferowane przez nas żarówki LEDowe G9 są niewielkie, dlatego doskonale sprawdzą się przy oświetleniu dodatkowym lub w niedużych rozmiarów lampkach. Propozycje od Brillo cechują się atrakcyjnym wyglądem i estetycznym wykonaniem. 

Żarówki LEDowe G9 w Brillo

Mamy różnego rodzaju żarówki G9 o ciepłej, zimnej oraz neutralnej barwie światła, oraz różnej mocy. Klienci często wybierają zarówno odmianę LED gw 6 W jak też modele G9 8 W, 4 W czy 12 W. Wszystkie typy LEDowe G9 mogą Państwo kupić w niskich cenach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z produktami znajdującymi się w aktualnej ofercie naszego sklepu internetowego Brillo.

Zalety żarówek G9

Jeżeli szukają Państwo dobrego zamiennika tradycyjnych żarówek, modele G9 okażą się najlepszym wyborem. Do ich największych zalet należy: energooszczędność, niewielkie wymiary, brak szkodliwych substancji takich jak ołów czy rtęć oraz biodegradowalność. Ponadto artykuły LEDowe G9 dostępne są w niewygórowanych i konkurencyjnych cenach. Dużym plusem jest również fakt, że sama instalacja produktu jest nieskomplikowana. Długa żywotność sprawia, że tego rodzaju propozycja jest zdecydowanie bardziej opłacalna od tradycyjnych źródeł światła dostępnych na rynku.

Gwint G9 – charakterystyka

Gwint G9, w który wyposażone są wszystkie żarówki LEDowe z tej kategorii, można bezpośrednio podłączyć do instalacji 230 V, bez konieczności zastosowania transformatorów zewnętrznych. Propozycje z gwintem G9 są najczęściej stosowane w nowoczesnych żyrandolach czy kinkietach i coraz chętniej polecane przez wielu znanych producentów oświetlenia.

Najmocniejsza żarówka LED G9

Mimo niewielkich rozmiarów opisana propozycja może być bardzo dobrym i silnym źródłem światła. Żarówka ta ma moc 12 W, co jest odpowiednikiem  tradycyjnej żarówki halogenowej o mocy 80 W. Dzięki temu model G9 może być z powodzeniem stosowany na przykład w sufitach podwieszanych. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i kontaktu w przypadku pytań. Nasz wykwalifikowany personel z pewnością udzieli na nie odpowiedzi. 

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 12 produktów
ŻARÓWKI LED G9
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 6 ocen

ŻARÓWKI LED G9

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.