ŻARÓWKI LED E27

Jest 49 produktów.

Uniwersalne, energooszczędne, trwałe, estetyczne – w taki sposób można opisać zgromadzone w niniejszej kategorii żarówki LED z dużym gwintem E27. Warto je stosować jako zamienniki dla tradycyjnych świetlówek czy halogenów, oszczędzając w ten sposób pieniądze za sprawą mniejszego zużycia prądu przy wysokiej wydajności działania. Każda oferowana w...

Uniwersalne, energooszczędne, trwałe, estetyczne – w taki sposób można opisać zgromadzone w niniejszej kategorii żarówki LED z dużym gwintem E27. Warto je stosować jako zamienniki dla tradycyjnych świetlówek czy halogenów, oszczędzając w ten sposób pieniądze za sprawą mniejszego zużycia prądu przy wysokiej wydajności działania. Każda oferowana w naszym sklepie internetowym żarówka LED wyposażona w gwint E27 o napięciu 230V gwarantuje znakomitą efektywność pracy, jednocześnie ograniczając zużycie prądu. Dostepne również są żarówki E27 o napięciu 12V/24V AC/DC.

Wielkość żarówek z gwintem E27

Decydując się na zakup jednego z produktów znajdujących się na niniejszej stronie, zwróć uwagę na jego wielkość. Rozmiar każdego z oferowanych artykułów został dokładnie opisany – porównaj go ze źródłem światła, w którym ma być zamontowany i zastanów się, czy będzie odpowiedni pod tym względem. Żarówki ledowe E27 zgromadzone w naszym asortymencie różnią się bowiem średnicą i wysokością, dlatego zwracaj uwagę na te parametry. Może się bowiem zdarzyć tak, że wybrany egzemplarz będzie za duży w porównaniu np. z długością lampy.

Żarówka LED E27 - pobór mocy

Jednym z najważniejszych aspektów, które wpływają na wybór źródła światła, jest energooszczędność. Znajdujące się w naszej ofercie żarówki ledowe E27 z dużym gwintem wyróżniają się bardzo małym zużyciem energii, a mimo to gwarantują świetną wydajność działania. Aby sprawdzić, jaki pobór mocy generuje dany egzemplarz, wystarczy się zapoznać z jego opisem. Każdy produkt zgromadzony w naszym sklepie internetowym został opatrzony odpowiednimi informacjami.

Barwy światła żarówek LED E27

Zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb naszych Klientów, dlatego udostępniamy żarówki LED E27 w wielu wersjach. W zależności od indywidualnych upodobań i specyfiki danego pomieszczenia można zdecydować się na zakup egzemplarzy emitujących światło o różnej barwie. Dostępne są modele generujące następujące kolory wiązki:

  • biała ciepła,
  • biała zimna,
  • żółta,
  • niebieska,
  • neutralna biała,
  • zielona,
  • RGB,
  • czerwona,
  • pomarańczowa.
Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 49 produktów
ŻARÓWKI LED E27
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 4 ocen

ŻARÓWKI LED E27

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.