OŚWIETLENIE SZYNOWE LED

Jest 31 produktów.

Oświetlenie szynowe LED Brillo to kompleksowe oświetlenie na szynie 3-fazowej. W ofercie mamy lampy 20W i 30W, w kolorze białym i czarnym, a także szyny trójfazowe, zasilanie końcowe i łączniki. Lampy szynowe brillo mają regulowany kąt światła 16-60°. 

Jesteśmy bezpośrednim importerem i stawiamy na wysoką jakość i trwałość dlatego dajemy 3 lata ...

Oświetlenie szynowe LED Brillo to kompleksowe oświetlenie na szynie 3-fazowej. W ofercie mamy lampy 20W i 30W, w kolorze białym i czarnym, a także szyny trójfazowe, zasilanie końcowe i łączniki. Lampy szynowe brillo mają regulowany kąt światła 16-60°. 

Jesteśmy bezpośrednim importerem i stawiamy na wysoką jakość i trwałość dlatego dajemy 3 lata gwarancji!

Systemy szynowe oświetlenia LED – zalety

Za pomocą nowoczesnych szyn oświetleniowych można wykonać całkowicie spersonalizowaną oprawę do wnętrza użytkowanego prywatnie, komercyjnie lub publicznie. Wśród najważniejszych atutów wymienia się nie tylko wspomnianą wyżej konfigurację według własnej koncepcji, ale również możliwość rozbudowy o kolejne elementy w zależności od potrzeb. Dostarczamy wyłącznie trwałe produkty przeznaczone do intensywnej i regularnej eksploatacji. Nie musisz ingerować w instalację elektryczną, ponieważ bez wysiłku możesz dopasować lampy na szynie do każdego wnętrza.

Zastosowanie lamp szynowych

Oferowane w naszym sklepie oświetlenie szynowe sprawdza się wszędzie tam, gdzie aranżacja lub sposób wykorzystania wnętrza są zmienne. Dobrym przykładem może być restauracja, galeria sztuki czy przestrzeń wystawowa sklepu. Do tego dochodzą nowocześnie wyposażane domy i mieszkania, a także biura.

Łączenie ze sobą lamp daje wyrazisty efekt, a rozbudowa jest możliwa w każdej chwili. W zależności od potrzeb wykorzystuje się wysokonapięciowe systemy szynowe (dostosowane do standardowego zasilania sieciowego – 230 V) oraz niskonapięciowe, krtóre wymagają użycia transformatora, zasilane napięciem 12 V).

Sposoby montażu szyn oświetleniowych LED

Dostępne w naszym sklepie oświetlenie szynowe można zamontować aż na trzy sposoby - oferowane są modele wpuszczane, natynkowe oraz zwieszane. Wiele zależy od wysokości pomieszczenia – każdy oczekuje przecież nie tylko efektywności, ale również estetyki oprawy. Wybór odpowiedniego okablowania, a szerzej – systemu 1- lub 3-fazowego – ma przełożenie na włączanie oświetlenia w całości lub jedynie częściowo. Aby przeprowadzić montaż, zamów w naszym sklepie internetowym nie tylko lampy i szynoprzewody, ale także wysokojakościowe łączniki.

Oświetlenie szynowe LED w Brillo

W tej kategorii znajdziesz produkty, które znajdują zastosowanie w domach i mieszkaniach oraz sklepach czy biurach. Oświetlenie na szynach, które wykorzystuje między innymi technologię LED, stwarza bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Z tego względu cieszy się opinią uniwersalnego i skutecznego sposobu na rozjaśnienie wybranego wnętrza. Sprawdź nie tylko białe i czarne lampy, ale również łączniki, szynoprzewody, zawieszki oraz niezbędne akcesoria.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 31 produktów
OŚWIETLENIE SZYNOWE
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 6 ocen

OŚWIETLENIE SZYNOWE

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.