Dowiedz się więcej o nas.


Główną działalnością firmy jest handel hurtowy i detaliczny nowoczesnym oświetleniem w technologi LED. Jesteśmy bezpośrednim importerem dlatego gwarantujemy bardzo dobre ceny, powtarzalność wysokiej jakości oraz ciągłość dostaw.

W naszej ofercie znajdują sie żarówki ledowe do użytku domowego i przemysłowego, taśmy i moduły led wykorzystywane np. w branży meblarskiej i reklamowej, profile aluminiowe, zasilacze, oświetlenie przemysłowe (naświetlacze, high-bay, lampy uliczne, świetlówki) oraz akcesoria elektryczne. Posiadamy pełny asortyment produktów firmy MiLight. Jesteśmy dystrybutorem firmy Panasonic (włączniki i gniazdka).

W ciągu 3-4 miesięcy jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć Państwu każdy rodzaj oświetlenia jakiego będziecie potrzebować. Pozycja rynkowa osiągnięta dotychczas jest wynikiem stałej dbałości o jakość naszej pracy zorientowanej na zadowolenie klienta.

Produkujemy w najlepszych fabrykach, dlatego nie obawiamy się na większość produktów udzielać 36 miesięcznej gwarancji co świadczy o jakości naszych produktów.

Nasza własna marka BRILLO jest znakiem rozpoznawalnym dla wielu hurtowni, sklepów i wykonawców już od dawna współpracujących z naszą firmą.

Dzięki ciągłemu śledzeniu zmian produktowych i rynkowych uwarunkowań, gwarantujemy naszym klientom dostępność najnowszych technologii pojawiających się w oświetleniu Led.


Zatrudniamy wykwalifikowany personel oferujący profesjonalne doradztwo, konkurencyjne ceny oraz nadzór nad kompleksową realizacją każdej inwestycji. Kompleksowa obsługa klientów obejmuje doradztwo techniczne oraz materiałowe, wyliczenie oraz wycenę materiałów oraz dostawę zamówionych towarów w miejsce wskazane przez państwa na terenie kraju.


Naszym stałym Klientom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, jak również profesjonalną pomoc w rozwijaniu biznesu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą Dolor s.c. zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału Łódź ul Brukowa 11 ( rampa na wprost wjazdu )  bądź prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.