TAŚMA LED 24V

Jest 38 produktów.

Uzyskanie nietypowego, oryginalnego efektu oświetlenia często jest celem zarówno domowych, jak i firmowych aranżacji. Pomagają w tym taśmy LED, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Możesz mieć pewność, że selekcjonujemy rozwiązania pod kątem jakości oraz praktyczności. Dowiedz się więcej, przeglądając produkty z tej kategorii...

Uzyskanie nietypowego, oryginalnego efektu oświetlenia często jest celem zarówno domowych, jak i firmowych aranżacji. Pomagają w tym taśmy LED, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Możesz mieć pewność, że selekcjonujemy rozwiązania pod kątem jakości oraz praktyczności. Dowiedz się więcej, przeglądając produkty z tej kategorii.

Taśmy LED 12V / 24V w ofercie Brillo.pl

Aby cieszyć się właściwościami taśmy ledowej 12V / 24V, która spełni Twoje oczekiwania, zwróć uwagę na więcej parametrów niż tylko cena. Wśród istotnych informacji należy wskazać między innymi barwę światła białego. To istotne, ponieważ w niektórych pomieszczeniach lepiej sprawdza się światło o barwie neutralnej, a w niektórych nawet barwa zimna, podczas gdy w innych barwa ciepła. Taśma powinna być też wybierana pod kątem poboru mocy (podawany przelicznik to waty na metry). Liczy się też liczba diod oraz intensywność emitowanego przez nie strumienia świetlnego wyrażana w lumenach. W niektórych przypadkach doboru taśmy LED bardzo ważną rolę odgrywa indeks CRI (colour rendering index),  wskaźnik oddawania barw charakteryzujący źródło światła. Wyrażony jest liczbą z przedziału od 0 do 100. Określa, jak dobrze postrzegane są barwy oświetlonych przedmiotów. Im współczynnik ten jest wyższy, tym barwy są lepiej oddawane, a oświetlane przedmioty wyglądają naturalniej.

Decydując się na poszczególne produkty z tej kategorii, skup się nie tylko na ogólnym wrażeniu. Szczególnie w pozadomowych zastosowaniach istotny jest zakres dopuszczalnej temperatury pracy, przykładowo od -20 do +60 stopni Celsjusza. W podjęciu dobrej decyzji pomagają opisy i podglądowe zdjęcia. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości skontaktuj się z pracownikami sklepu Brillo. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Udowadniamy, że tanie taśmy LED mogą być też bardzo dobrze wykonane.

Żywotność taśmy ledowej 12V / 24V

Istotną cechą omawianego rozwiązania jest prostota montażu – w tym celu wystarczy użyć fabrycznie przyklejonej taśmy klejącej dwustronnej. Podklejenie, na przykład pod szafką wiszącą kuchenną, sprawia, że źródło światła nie jest narażone na bezpośrednie uszkodzenie mechaniczne czy wpływ innych, niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Żywotność taśmy ledowej 12V / 24V mierzy się w dziesiątkach tysięcy godzin. Oferowane w naszym sklepie produkty są objęte ochroną gwarancyjną i certyfikatami, jak CE oraz RoHS. Technologia LED jest chętnie wybierana przez klientów, ponieważ nie generuje wysokich kosztów, a do tego wyróżnia się energooszczędnością. Taśma nie wymaga regularnej wymiany.

Zastosowania taśm ledowych 12V /24V

Sprzedawane na metry taśmy LED mają szerokie zastosowanie, które wynika z indywidualnej charakterystyki konkretnego modelu. Niektóre świetnie sprawdzają się w warunkach domowych i biurowych jako delikatne i dekoracyjne podświetlenia blatów, biurek czy wybranych fragmentów ścian. Często wykorzystuje się je podczas wdrażania systemów inteligentnego oświetlenia. Oferujemy też modele o innych zastosowaniach – na przykład na elewacjach domu czy we wnętrzach tuningowanych samochodów. Ponieważ są tanie, praktyczne i dają interesujący efekt, ich popularność jest duża.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 38 produktów
TAŚMA LED 24V
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 6 ocen

TAŚMA LED 24V

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.