TAŚMY LED

Jest 121 produktów.

Jesteśmy bezpośrednim importerem, dbamy o jakość i bogaty wybór taśm LED. Na wszystkie taśmy z naszego sklepu otrzymują Państwo 3 lata gwarancji.

Sprzedajemy taśmy LED na metry( rolki do 30 metrów ) i w rolkach (5 metrów - w silikonie ). Opieramy się głównie na sprawdzonych mocnych chipach 2835 i 5050 a w przypadku taśm o słabszym natężeniu świa...

Jesteśmy bezpośrednim importerem, dbamy o jakość i bogaty wybór taśm LED. Na wszystkie taśmy z naszego sklepu otrzymują Państwo 3 lata gwarancji.

Sprzedajemy taśmy LED na metry( rolki do 30 metrów ) i w rolkach (5 metrów - w silikonie ). Opieramy się głównie na sprawdzonych mocnych chipach 2835 i 5050 a w przypadku taśm o słabszym natężeniu światła na ledach 3625.

Taśmy ledowe w ofercie Brillo

W tym dziale znajdą Państwo taśmy LED jednokolorowe, RGB ,RGBW , CCT ( płynna zmiana barwy światła od ciepłej , poprzez neutralną   aż do zimnej) , KRAWĘDZIOWE W przypadku taśm o białym świetle, do wyboru jest barwa ciepła 3000K ( najbardziej zbliżona do żarówki standardowej ) , neutralna 4000K ( barwa światła zbliżona do światła dziennego -często wykorzystywana przez architektów i zimna 6000K  (głównie wykorzystywana w biurach , przemyśle - wszędzie gdzie najważniejsza jest jak największa ilość lumenów )  .

Taśma LED występuje u nas w wariantach o różnej mocy na jednym metrze-od 2,4W do 24W, dzięki czemu można uzyskać oświetlenie nadające się na główne źródło światła lub słabsze, bardziej kameralne i dekoracyjne. Posiadamy listwy LED zasilane 12V lub 24V ( 24V umożliwia wykorzystanie dłuższych odcinków bez wzmacniacza uzyskując tą samą barwę na poczatku i końcu taśmy ) . 

Możemy wybierać taśmy LED:

30 ledów/1m , 60 ledów/1m , 120 ledów/1 m i 504 ledy na metrze.

Taśma LED - kluczowe parametry

Wykorzystujemy tylko podwójne PCB w naszych taśmach. Odpowiednia duża ilość UNC miedzi w naszych PCB gwarantuje bardzo dużą trwałość , dlatego bez najmniejszego problemu udzielamy trzech lat gwarancji. Wykorzystujemy wydajne, firmowe diody LED i rezystory.

Taśma LED 12W /m oferuje wydajność świetlną 1metra na poziomie 1320 lumenów przy 60 ledach na metrze. Analogicznie w taśmach 120W /m uzyskujemy przy 24W moc świetlną osiągającą 2640 lumeny z jednego metra barwa zimna ). Dla przykładu standardowa żarówka 100W to 1340 lumenów.

Posiadamy taśmy LED z CRI z przedziału >0.80 oraz CRI >0,90 które to idealnie oddają barwy otoczenia , nie męcząc wzroku.

Każda nowa dostawa jest wyraźnie kontrolowana, aby uzyskać  samą barwę sprzedawanego produktu ze stanem magazynowym z wcześniejszych dostaw. Segregacja SMD w zakresie temperatury barwowej została ograniczona do zakresu +/- 50 Kelvinów w przeciwieństwie do tanich taśm, gdzie na jednym metrze bywa +/-150 Kelvinów . Oznacza to w tanich słabej jakości taśmach moduł smd może mieć np. 3000k a drugi 3300 i analogicznie np. 2700k na tym samym metrze, a to daje fatalny efekt .

Posiadamy taśmy LED do zastosowań domowych , w miejscach suchych , wilgotnych w domach i w przemyśle . 

W ofercie również taśmy które wykorzystujemy przy oświetleniu basenów lub np. w saunach.

Nowości w taśmach LED

Nowością jest taśma LED o kącie świecenia 180 stopni mająca 504 moduły led . Daje ona ciągłe pasmo światła i nie widać ledów . Taśma ta ma 1000 lumenów na 1 metrze CRi >0,9 i kąt świecenia 180 stopni . Oczywiście podobnie jak inne taśmy objęta jest pełną 36 -cio miesięczną gwarancją . Jest ona idealnym rozwiązaniem, jeśli nie chcemy widzieć tak zwanych " kropek " na płytkach w łazience lub blacie kuchennym oraz idealna jest do montażu w miejscach gdzie światło z taśmy zamontowane jest , w zbyt małej odległości od miejsca w którym się odbija ( wnęki do 10 cm ) .Nie musimy wówczas stosować głębokich profili i mlecznych osłon ,  aby uzyskać ciągły pasek bez tak zwanych "kropek "

Posiadamy taśmy ledowe skrętne  które ułatwiają tworzenie kątów prostych i rozwartych przy wykorzystaniu tej taśmy.( np oświetlenie liter lub podwieszanego całego sufitu ) . 

W ofercie są również taśmy krawędziowe idealne do fug lub reklam , gdzie dioda LED SMD znajduje się na krawędzi taśmy świecąc pod kątem 90 stopni do podłoża .

W ofercie jest także taśma LED spełniająca normy: IP20 , IP54 , IP65, IP67

Nasze taśmy RGBw opierają się na diodzie 5050 w której to wbudowany oprócz trzech kolorów również do wyboru kolor ciepły, neutralny lub zimny. Taśma LED RGB występuje w opcji z normą bezpieczeństwa IP20 lub w silikonie. Z jednej diody SMD uzyskujemy kolor biały i 3 podstawowe kolory: czerwony, zielony i niebieski do tworzenia palety barw. 

Nadmienić należyże taśmy IP54 pokrywane są w 100% silikonem , który nie żółknie po roku jak w przypadku tanich taśm LED pokrytych substancją składającą się z różnych dodatków i silikonu .

Produkujemy taśmy i listwy LED od 7 lat w tej samej fabryce , kontrolując procesy produkcji i dokładnie kontrolując ich wytwarzanie na każdym etapie produkcji.

Taśma LED w silikonie przeznaczona jest do montażu w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Jeśli nie są Państwo pewni, jaką taśmę wybrać i jakie dobrać akcesoria służymy fachową pomocą. Zaufali nam architekci, stolarze, elektrycy, wykonawcy, duże firmy handlowe, instytucje jak również klienci indywidualni. Nasze taśmy LED mogą pracować 24h na dobę.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 121 produktów
TAŚMY LED
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 6 ocen

TAŚMY LED

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.