TAŚMY LED

Jest 95 produktów.

 Jesteśmy bezpośrednim importerem, dbamy o jakość i bogaty wybór taśm. Na wszystkie taśmy z naszego sklepu otrzymują Państwo 3 lata gwarancji.

Sprzedajemy taśmy na metry( rolki do 30 metrów ) i w rolkach (5 metrów - w silikonie ) .

Opieramy się głównie na sprawdzonych mocnych chipach 2835 i 5050 a w przypadku tasm o słabszym natęzeniu światła na...

 Jesteśmy bezpośrednim importerem, dbamy o jakość i bogaty wybór taśm. Na wszystkie taśmy z naszego sklepu otrzymują Państwo 3 lata gwarancji.

Sprzedajemy taśmy na metry( rolki do 30 metrów ) i w rolkach (5 metrów - w silikonie ) .

Opieramy się głównie na sprawdzonych mocnych chipach 2835 i 5050 a w przypadku tasm o słabszym natęzeniu światła na ledach 3625

W tym dziale znajdą Państwo taśmy LED jednokolorowe, RGB ,RGBW , CCT ( płynna zmiana barwy światła od ciepłej , poprzez neutralną   aż do zimnej) , KRAWĘDZIOWE W przypadku taśm o białym świetle, do wyboru jest barwa ciepła 3000K ( najbardziej zbliżona do żarówki standardowej )  , neutralna 4000K ( barwa zbliżona do światła dziennego -często wykorzystywana przez architektów i zimna 6000K  (głównie wykorzystywana w biurach , przemyśle - wszedzie gdzi enajważniejsza jest jak największa ilość lumenów )  .

 Mogą Państwo wybrać taśmy o różnej mocy na jednym metrze-od 2,4w do 24w , dzięki temu uzyskać oświetlenie nadające się na główne źródło światła lub słabsze, bardziej kameralne i dekoracyjne. Posiadamy taśmy zasilane 12v lub 24v ( 24v mozliwia wykorzystanie dłuższch odcinków bez wzmacniacza uzyskując tą samą barwę na poczatku i końcu taśmy ) . 

Możemy wybierać taśmy 

30 ledów/1m , 60 ledów/1m , 120 ledów/1 m i 504 ledy na metrze.


Wykorzystujemy tylko podwójne PCB w naszych taśmach . Odpowiednia duża  ilość UNC miedzi w naszych pcb gwarantuje bardzo dużą trwałość , dlatego bez najmniejszego problemu udzielamy trzech lat gwarancji . wykorzystujemy wydajne , firmowe diody i rezystory . 

Przy taśmach 12w /m wydajność świetlna 1metra osiąga 1320 lumenów  przy 60 ledach na metrze . Analogicznie w taśmach 120 led/m uzyskujemy przy 24w moc świetlną osiągającą 2640 lumeny z jednego metra barwa zimna ) . Dla przykładu standardowa żarówka 100w to 1340 lumenów

Posiadamy taśmy led z CRI z przedziału >0.80 oraz CRI >0,90 które to idealnie oddają barwy otoczenia , nie męcząc wzroku.

Każda nowa dostawa jest wyraźnie kontrolowana , aby uzyskać  samą barwę sprzedawanego produktu ze stanem magazynowym z wcześniejszych dostaw . Segregacja smd w zakresie temperatury barwowej została ograniczona do zakresu +/- 50 Kelvinów w przeciwieństwie do tanich taśm, gdzie na jednym metrze bywa +/-150 Kelvinów . Oznacza to w tanich słabej jakości taśmach moduł smd może mieć np. 3000k a drugi 3300 i analogicznie np. 2700k na tym samym metrze, a to daje fatalny efekt .

Posiadamy taśmy do zastosowań domowych , w miejscach suchych , wilgotnych w domach i w przemyśle . 

W ofercie równiez taśmy które wykorzystujemy przy oświetleniu basenów lub np. w saunach .

Nowością jest taśma o kącie świecenia 180 stopni mająca 504 moduły led . Daje ona ciągłe pasmo światła i nie widać ledów . Taśma ta ma 1000 lumenów na 1 metrze CRi >0,9 i kąt świecenia 180 stopni . Oczywiście podobnie jak inne taśmy objęta jest pełną 36 -cio miesięczną gwarancją . Jest ona idealnym rozwiązaniem, jeśli nie chcemy widzieć tak zwanych " kropek " na płytkach w łazience lub blacie kuchennym oraz idealna jest do montażu w miejscach gdzie światło z taśmy zamontowane jest , w zbyt małej odległości od miejsca w którym się odbija ( wnęki do 10 cm ) .Nie musimy wówczas stosować głębokich profili i mlecznych osłon ,  aby uzyskać ciągły pasek bez tak zwanych "kropek "

Posiadamy taśmy skrętne  które ułatwiają tworzenie kątów prostych i rozwartych przy wykorzystaniu tej taśmy.( np oświetlenie liter lub podwieszanego całego sufitu ) . 

W ofercie są również ,  taśmy krawędziowe idealne do fug lub reklam , gdzie dioda smd znajduje się na krawędzi taśmy świecąc pod kątem 90 stopni do podłoża .

W ofercie posiadamy taśmę IP20 , IP54 , IP65, IP67

Nasze taśmy RGBw opierają się na diodzie 5050 w której to wbudowany oprócz trzech kolorów również do wyboru kolor ciepły , neutralny lub zimny . Posiadamy je w opcji ip20 lub w silikonie.z jednej diody smd uzyskujemy kolor biały i 3 podstawowe kolory Red , Green , Blue do tworzenia palety barw. 

Nadmienić należy ,że taśmy ip54 pokrywane są w 100% silikonem , który nie żółknie po roku jak w przypadku tanich taśm pokrytych substancją składającą się z różnych dodatków i silikonu .

Produkujemy taśmy od 7 lat w tej samej fabryce , kontrolując procesy produkcji i dokładnie kontrolując ich wytwarzanie na każdym etapie produkcji .

Taśma w silikonie przeznaczona jest do montażu w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

 Jeśli nie są Państwo pewni, jaką taśmę wybrać i jakie dobrać akcesoria służymy fachową pomocą. Zaufali nam architekci , stolarze , elektrycy ,wykonawcy ,  duże firmy handlowe , instytucje jak równiez klienci indywidualni . nasze tasmy mogą pracować 24h na dobę 

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 95 produktów

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.