ŻARÓWKI LED FILAMENT

Jest 26 produktów.

W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim szeroki wybór żarówek filamentowych. Zastanawiasz się, co to jest, jakie są opinie użytkowników i dlaczego warto zdecydować się na technologię LED? Sprawdź nasz asortyment i przekonaj się, że warto inwestować w wysokojakościowe oświetlenie do domu, mieszkania, biura czy sklepu.

Żarówka filamentowa – co...

W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim szeroki wybór żarówek filamentowych. Zastanawiasz się, co to jest, jakie są opinie użytkowników i dlaczego warto zdecydować się na technologię LED? Sprawdź nasz asortyment i przekonaj się, że warto inwestować w wysokojakościowe oświetlenie do domu, mieszkania, biura czy sklepu.

Żarówka filamentowa – co to jest?

Ideą towarzyszącą wynalezieniu żarówki typu filament był swoisty „powrót do korzeni”, chęć odwzorowania stylistyki tradycyjnych modeli z dawnych czasów. Moda na retro ma silne uzasadnienie – wielu klientów szuka oryginalnych rozwiązań, nie chce ograniczać się do standardowych, białych żarówek, które – choć praktyczne – nie dają zbyt wielu możliwości aranżacyjnych.

W opinii dekoratorów wnętrz i zadowolonych użytkowników żarówki filamentowe dostępne w naszym sklepie są wzorcowym przykładem tej technologii. Bardzo dobre wrażanie robi tradycyjny wygląd – przezroczysta konstrukcja i emitujący ciepłą barwę odpowiednik klasycznego żarnika. Z drugiej strony żarówka filamentowa gwarantuje wysoką efektywność energetyczną, a to oznacza niższe zużycie prądu, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie pożądanym parametrem.

Dekoracyjne żarówki filamentowe – kształty i kolory

Oferujemy wysokiej jakości żarówki, które potwierdzają, że filament jest nie tylko praktyczny, ale również estetyczny. Kategoria zawiera przezroczyste modele o klasycznym, tradycyjnym kształcie, a także popularne „łezki”. W Brillo zamówisz warianty filamentowe o ciepłej, przyjemnej dla oka barwie światła.

Opinie o żarówkach filament

Zgromadzone w naszym asortymencie żarówki pełnią rolę dekoracyjną, co zgodnie podkreślają zadowoleni z wyboru klienci. Filament LED jest też rozwiązaniem energooszczędnym, dlatego chętnie stosuje się go w różnego rodzaju projektach wnętrz. Odbiorcy produktów sklepu internetowego Brillo zamawiają znajdujące się w tej kategorii modele z myślą o wprowadzeniu niepowtarzalnego klimatu i wyrazistego oświetlenia w stylistyce retro.

Żarówki LED filament w Brillo

Zgromadzone w naszej ofercie, filamentowe żarówki LED obejmują modele o najpopularniejszych gwintach: E14 oraz E27. Dzięki temu wyposażysz w nie większość standardowych lamp i opraw. To inspiracja do estetycznej aranżacji wybranego pomieszczenia – domowego lub użytkowanego w ramach prowadzonego biznesu.

W Brillo stawiamy na selekcję najwyższej jakości produktów, a zarazem atrakcyjny cennik. Przy każdym z artykułów znajduje się nie tylko zdjęcie podglądowe żarówki, ale również opis zawierający najistotniejsze informacje techniczne. Przed złożeniem zamówienia sprawdź moc, temperaturę emitowanego światła, strumień świetlny (wyrażany w lumenach), kąt świecenia, wymiary (średnicę i wysokość), a także żywotność oraz długość okresu gwarancyjnego.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 26 produktów
FILAMENTOWE ŻARÓWKI LED
Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 5 ocen

FILAMENTOWE ŻARÓWKI LED

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.