ŻARÓWKI LED MR11

Jest 3 produktów.

Niewielkie żarówki MR11 najczęściej stosuje się jako oświetlenie punktowe oraz sufitowe w miejscach, w których istotne jest ograniczenie gabarytów źródeł światła do minimum. Tego rodzaju źródło światła może pełnić funkcję dodatkową oraz dekoracyjną, świetnie sprawdzi się również w oprawach meblowych. Żarówki LED tego rodzaju cechuje bardzo długa...

Niewielkie żarówki MR11 najczęściej stosuje się jako oświetlenie punktowe oraz sufitowe w miejscach, w których istotne jest ograniczenie gabarytów źródeł światła do minimum. Tego rodzaju źródło światła może pełnić funkcję dodatkową oraz dekoracyjną, świetnie sprawdzi się również w oprawach meblowych. Żarówki LED tego rodzaju cechuje bardzo długa żywotność, wysoka jakość oraz energooszczędność – doskonale zastąpią tradycyjne halogeny, znacznie redukując zużycie energii elektrycznej (nawet do 90%). Stosowanie opcji z trzonkiem LED MR11 gwarantuje wysokiej jakości światło, które nie męczy wzroku. Żarówki MR11 to ekologiczne rozwiązanie, które nie powoduje emisji szkodliwego promieniowania UV, związków rtęci i ołowiu.

Żarówki LED MR11 w sklepie Brillo

W ofercie mamy żarówki LED MR11 o szerokim i wąskim kącie świecenia oraz zimnej, ciepłej i neutralnej barwie światła. Oferujemy towary o różnej mocy i napięciu, takie jak MR11 LED 12 V czy MR11 LED 230 V. Modele zasilane niskim napięciem 12 V, są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu i nie stwarzają żadnego zagrożenia, nawet podczas zwarcia. Właśnie dlatego są one tak chętnie wybierane przez wielu naszych Klientów, na przykład do oświetlenia łazienki. 

Wszystkie oferowane przez nas żarówki MR11 cechują się doskonałą jakością, precyzyjnym i dokładnym wykonaniem, długą żywotnością oraz konkurencyjną ceną. Oczywiście każdy z produktów objęty jest również gwarancją. Zachęcamy do przejrzenia aktualnego asortymentu oraz zakupów w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy zadowolenie z wyboru Brillo.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
ŻARÓWKI LED MR11
Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 9 ocen

ŻARÓWKI LED MR11

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.