OPRAWY SUFITOWE SZKLANE

Jest 9 produktów.

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz między innymi szklane oprawy halogenowe, dzięki którym oświetlenie LED prezentuje się nowocześnie, jest też bardzo praktyczne.

Oprawy halogenowe szklane - design i solidność

Dużym walorem rozwiązań zgromadzonych w tej kategorii jest ich uniwersalny charakter. Doskonale pasują do różnego rodzaju wnętrz zar...

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz między innymi szklane oprawy halogenowe, dzięki którym oświetlenie LED prezentuje się nowocześnie, jest też bardzo praktyczne.

Oprawy halogenowe szklane - design i solidność

Dużym walorem rozwiązań zgromadzonych w tej kategorii jest ich uniwersalny charakter. Doskonale pasują do różnego rodzaju wnętrz zarówno w domach, mieszkaniach, jak i biurach, instytucjach czy obiektach użyteczności publicznej.

Dbamy o zróżnicowany wybór, dlatego zamówisz oprawy pasujące do nowoczesnych oraz bardziej klasycznych pomieszczeń. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na pojedyncze punkty świetlne lub wykorzystanie wielu lamp halogenowych na suficie (także podwieszanym).

Oprawy szklane mogą być lustrzane, ruchome i stałe. Różnią się detalami, ale łączy je wysoka jakość wykonania i praktyczność zastosowanie. Wprowadzają do wnętrz przyjemne dla oka światło, poprawiając komfort przebywania w danym pomieszczeniu.

Wybierając ten rodzaj oświetlenia, stawiasz na solidność. Prostota montażu również jest ważnym argumentem, przemawiającym za złożeniem zamówienia, podobnie jak dyskretny, uniwersalny design. Oprawy LED wybiera się z myślą o korzystaniu przez lata zarówno w zastosowaniu domowym, jak i firmowym.

Rodzaje opraw sufitowych szklanych

Oferowane w naszym sklepie szklane oprawy halogenowe można podzielić według wielu kryteriów, między innymi kolorystycznego. Czarne, białe czy przezroczyste produkty cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów. Oczka są też dostępne w różnorodnych kształtach, nie tylko okrągłym, ale również kwadratowym i prostokątnym.

Kolejny podział może dotyczyć funkcjonalności – podwójna oprawa ułatwia montaż dwóch różnych źródeł światła. Klienci szukają także oczek dostosowanych do różnych żarówek, między innymi LED GU10 oraz MR16.

Oprawy szklane – czy są praktyczne?

Klienci potwierdzają, że szklane oprawy halogenowe wyróżniają się nie tylko estetyką, ale też funkcjonalnością. Odczuwa się to już na etapie montażu, który jest bardzo prosty i nie powinien sprawić problemu nawet osobom, które na co dzień nie zajmują się pracami remontowymi i wykończeniowymi.

Kolejny atut szklanych opraw wynika z ich trwałości. Udostępniając je w asortymencie naszego sklepu, selekcjonujemy produkty pod tym kątem. Ważne jest, żeby takie detale jak sprężynki czy uchwyty gwarantowały solidne mocowanie żarówki. Nie może przecież dojść do sytuacji, w której źródło światła wypada z oprawy. Specjalnie dobrane szkło oprócz wytrzymałości wyróżnia się tym, że łatwo można je utrzymać w czystości. Ponadto światło LED jest praktyczne ze względu na swoją energooszczędność.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 produktów
OPRAWY SUFITOWE SZKLANE
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 3 ocen

OPRAWY SUFITOWE SZKLANE

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.