ŚWIETLÓWKI LED T8 150cm

Jest 5 produktów.

W naszym sklepie znajdziesz świetlówki LED T8 o długości 150 cm, najdłuższe i najmocniejsze modele w ofercie. Produkty te cechują się doskonałą konstrukcją, najwyższą jakością oraz najsilniejszą mocą świetlną. Z tego też powodu świetnie sprawdzą się w miejscach, w których mocne oświetlenie odgrywa bardzo ważną rolę. Świetlówki LED T8 150 cm pole...

W naszym sklepie znajdziesz świetlówki LED T8 o długości 150 cm, najdłuższe i najmocniejsze modele w ofercie. Produkty te cechują się doskonałą konstrukcją, najwyższą jakością oraz najsilniejszą mocą świetlną. Z tego też powodu świetnie sprawdzą się w miejscach, w których mocne oświetlenie odgrywa bardzo ważną rolę. Świetlówki LED T8 150 cm polecane są w szczególności do dużych oraz wysokich pomieszczeń – hal przemysłowych, magazynów itp. Oczywiście równie dobrze spełniają one swe zadanie w domu – na przykład w piwnicy, schowku, warsztacie bądź w garażu.

W ofercie mamy świetlówki LED T8 150cm zasilane jednostronnie oraz dwustronnie o ciepłej, zimnej lub neutralnej barwie świetlnej, dostępne również w oprawach hermetycznych, jak i  typu „belka”. Producent zapewnia o wysokiej jakości wyrobów – dostępne artykuły są wytrzymałe, solidnie wykonane, a także energooszczędne i przyjazne dla środowiska (nie zawierają szkodliwych związków rtęci). To doskonały zakup oraz gwarancja najlepszego, najsilniejszego oświetlenia w bardzo atrakcyjnej cenie. Na każdy produkt udzielana jest gwarancja zakupu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych świetlówek LEDowych T8 150cm oraz opisem każdej z nich. Jako doświadczony zespół jesteśmy do Państwa dyspozycji, dlatego, jeśli mają Państwo jakieś pytania lub problemy z wyborem odpowiedniego artykułu, chętnie pomożemy i doradzimy najlepsze, optymalne rozwiązania. Zapraszamy do dokładnego obserwowania aktualnego asortymentu sklepu.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów
ŚWIETLÓWKI LED T8 150cm
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 8 ocen

ŚWIETLÓWKI LED T8 150cm

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.