ŚWIETLÓWKI LED T8 60cm

Jest 5 produktów.

Oferujemy wysokiej jakości świetlówki LED T8 60 cm, które sprawdzą się przy oświetlaniu różnych lokali. Można je wykorzystywać zarówno na dużych powierzchniach, jak i we wnętrzach o mniejszym metrażu. LEDowe zasilanie pozwala zadbać o mniejsze zużycie energii. Proponujemy produkty wyróżniające się wytrzymałą konstrukcją, która zapewnia satysfakc...

Oferujemy wysokiej jakości świetlówki LED T8 60 cm, które sprawdzą się przy oświetlaniu różnych lokali. Można je wykorzystywać zarówno na dużych powierzchniach, jak i we wnętrzach o mniejszym metrażu. LEDowe zasilanie pozwala zadbać o mniejsze zużycie energii. Proponujemy produkty wyróżniające się wytrzymałą konstrukcją, która zapewnia satysfakcjonującą trwałość. W sprzedaży znajdują się modele z jednostronnym i dwustronnym zasilaniem. Dostępne świetlówki różnią się między sobą intensywnością oraz barwą światła. Dodatkowym atutem proponowanych modeli jest atrakcyjny wygląd. Oferowane lampy doskonale komponują się przede wszystkim z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz, ale można je także dopasować do wystroju utrzymanego w klasycznym charakterze.

Uniwersalne świetlówki T8 60 cm

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta, proponując świetlówki LED t8 60 cm emitujące światło w różnych barwach. W ofercie znajdują się modele: białe ciepłe, białe zimne i białe naturalne. W wybranych produktach zastosowano dodatkowe unowocześnienia, czego dowodem są warianty obrotowe. Jednym z kluczowych atutów dostępnych świetlówek jest stosunkowo niski pobór nocy. Prezentowane lampy najczęściej są wybierane pod kątem wnętrz komercyjnych, ale sprawdzą się także w nieruchomościach mieszkalnych. Dbamy o stylowy design asortymentu - oferta obejmuje produkty o atrakcyjnym, mlecznym kloszu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami wybranych modeli. Zapewniamy szybką wysyłkę i konkurencyjne ceny - zapraszamy!

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów
ŚWIETLÓWKI LED T8 60cm
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 10 ocen

ŚWIETLÓWKI LED T8 60cm

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.