ŚWIETLÓWKI LED T8

Jest 14 produktów.

Posiadamy świetlówki wysokiej jakości, od sprawdzonych producentów.

Na świetlówki ze szklanym kloszem dajemy 12 miesięcy gwarancji na pozostałe  2 lata gwarancji.

Świetlówki  T8 są najpopularniejszym typem oświetlenia, często i chętnie kupowanym produktem. Średnica jarzeniówki  T8 wynosi  26mm. Świetlówki T8 mogą mieć tubę z PCV lub szkła. W śro...

Posiadamy świetlówki wysokiej jakości, od sprawdzonych producentów.

Na świetlówki ze szklanym kloszem dajemy 12 miesięcy gwarancji na pozostałe  2 lata gwarancji.

Świetlówki  T8 są najpopularniejszym typem oświetlenia, często i chętnie kupowanym produktem. Średnica jarzeniówki  T8 wynosi  26mm. Świetlówki T8 mogą mieć tubę z PCV lub szkła. W środku tuby znajdują się diody LED SMD, a mleczny klosz zapewnia równomierne rozproszenie światła. Świetlówka z kloszem PCV posiada aluminiowy radiator, który zapewnia prawidłowe odprowadzanie ciepła.  Świetlówki występują w kilku długościach: 60cm, 90cm, 120cm i najdłuższa 150cm. Świetlówki w zależności od długości mają zróżnicowaną moc, im dłuższa świetlówka tym większa moc:

W naszej ofercie mamy świetlówki o różnej długości:

Świetlówki  LED posiadają również różne barwy światła: mogą świecić światłem białym zimnym, neutralnym, lub białym ciepłym.

Ze względu na rodzaj zasilania świetlówki dzielą się na jednostronne i dwustronne. Świetlówki  LED zasilane są prądem zmiennym o napięciu 230V, czyli nie potrzebują dodatkowych elementów przetwarzających napięcie. Świetlówki o zasilaniu jednostronnym są coraz bardziej  popularne, w tych świetlówkach faza i zero znajdują się po jednej stronie świetlówki. Strona, która służy do zasilania jest zawsze oznaczona. Litery N i L oznaczają fazę i zero.  Świetlówki zasilane dwustronnie mają na jednym końcu bolce do podłączenia fazy a na drugim końcu bolce do podłączenia zera. Świetlówki o zasilaniu dwustronnym należą do starszego typu świetlówek,  są jednak nadal spotykane. Należy mieć świadomość, że jeśli posiadamy świetlówkę zasilaną dwustronnie a chcemy zamienić na jednostronną to musimy wymienić lub dokonać zmiany w oprawie.

Świetlówka z obrotowym trzonkiem to znaczne ułatwienie przy montażu.

Świetlówka z sensorem czyli czujnikiem ruchu, doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach , gdzie jest potrzeba czasowego włączenia światła, np. na klatkach schodowych, piwnicach, magazynach.

Lampy liniowe to świetlówki zintegrowane z oprawą, to produkt łatwy w montażu, ekonomiczny i energooszczędny.

Posiadamy również oprawy świetlówkowe typu belka jak również oprawy hermetyczne. Oprawa powinna być wykonana z wysokiej jakość materiałów, co gwarantuje jej trwałość i bezproblemowe działanie świetlówek. Takie oprawy znajdą Państwo w naszej ofercie.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 14 z 14 produktów
ŚWIETLÓWKI LED T8
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 6 ocen

ŚWIETLÓWKI LED T8

  • f71c658355974811268f0c2b111650b8.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.