ŚWIETLÓWKI LED T5

Jest 10 produktów.

W naszej ofercie znajdą Państwo świetlówki T5 w zintegrowanej oprawie. Jest to gotowy produkt, wymagający jedynie podłączenia do sieci. Jest to bardzo dobry zamiennik tradycyjnych jarzeniówek T5. Lampa liniowa jest energooszczędna i wydajna.  Dzięki mniejszym, smuklejszym  wymiarom ma szerokie zastosowanie. Można zamontować ją w domu,  pod szafk...

W naszej ofercie znajdą Państwo świetlówki T5 w zintegrowanej oprawie. Jest to gotowy produkt, wymagający jedynie podłączenia do sieci. Jest to bardzo dobry zamiennik tradycyjnych jarzeniówek T5. Lampa liniowa jest energooszczędna i wydajna.  Dzięki mniejszym, smuklejszym  wymiarom ma szerokie zastosowanie. Można zamontować ją w domu,  pod szafkami,  w pomieszczeniach biurowych, pracowniach, magazynach itp.  Dużym ułatwieniem może okazać się lampa T5 z włącznikiem w obudowie. Lampy T5 są dostępne w trzech długościach 60cm, 90cm i 120cm.

Tak jak w przypadku świetlówek T8, świetlówki T5 posiadają różną moc, w zależności od długości:

Wszystkie lampy mają oprawy z wysokiej jakości materiałów,  zapewniające prawidłowe działanie świetlówki, mocne, ładnie rozkładające się światło i bezpieczeństwo użytkowania. Z  trzech dostępnych barw światła mogą Państwo wybrać  barwę białą zimną, naturalną bądź białą ciepłą.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów
ŚWIETLÓWKI LED T5
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 4 ocen

ŚWIETLÓWKI LED T5

  • 340e915743ef5528546b0f70ab25e664.jpg

Informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.