STEROWNIK LED PANEL NAŚCIENNY 4 STREFY MONO MILIGHT T1

MIL-T1

MiLight

STEROWNIK LED PANEL NAŚCIENNY 4 STREFY MONO MILIGHT T1

Pilot naścienny T1 Mi-Light jest urządzeniem przeznaczonym do obsługi światła białego. Panel naścienny pozwala na płynną regulację jasności. Komunikacja z produktami odbywa się bezprzewodowo.

Zasilanie 86-265V  AC

Zasięg 30m

Temperatura pracy -20 - 60℃

Wymiary 86 x 86 x 33mm

Montaż podtynkowy

Gwarancja 2 lata

Więcej szczegółów

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

88,50 zł

brutto

Opis produktu - STEROWNIK LED PANEL NAŚCIENNY 4 STREFY MONO MILIGHT T1

Pilot naścienny T1 Mi-Light jest urządzeniem przeznaczonym do obsługi światła białego. Panel naścienny pozwala na płynną regulację jasności. Komunikacja z produktami odbywa się bezprzewodowo. Urządzenie zasilane jest sieciowo AC180~240V, przeznaczone do instalacji w puszcze podtynkowej o średnicy 60mm. Panel posiada również dodatkową funkcję, wyłączenia światła po 60 sec co pomoże nam w bezpieczny sposób przedostać się w porządane miejsce.

Zasilanie 86-265V  AC

Zasięg 30m

Temperatura pracy -20 - 60℃

Wymiary 86 x 86 x 33mm

Montaż podtynkowy

Gwarancja: 2 lata

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Srednia ocena: 4.1
Na podstawie: 3 ocen

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

STEROWNIK LED PANEL NAŚCIENNY 4 STREFY MONO MILIGHT T1

STEROWNIK LED PANEL NAŚCIENNY 4 STREFY MONO MILIGHT T1

Pilot naścienny T1 Mi-Light jest urządzeniem przeznaczonym do obsługi światła białego. Panel naścienny pozwala na płynną regulację jasności. Komunikacja z produktami odbywa się bezprzewodowo.

Zasilanie 86-265V  AC

Zasięg 30m

Temperatura pracy -20 - 60℃

Wymiary 86 x 86 x 33mm

Montaż podtynkowy

Gwarancja 2 lata

* Pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.