KAB-CCA

KABEL CCA-2 X 0,5mm

Przewód, kabel dwużyłowy, umożliwia podłączenie ze sobą taśmy LED, przedłużania sygnału między sterownikiem a taśmą LED, rozdzielania taśm LED na części. Przewód jest elastyczny z łatwością się go lutuje to taśm LED. Wykonany z materiałów wysokiej jakości.

  • 2 żyły
  • przekrój żyły: 0.50mm²
  • kolor czarno-czerwony

Więcej szczegółów

Nowy

1,22 zł

Opis produktu - KABEL CCA-2 X 0,5mm

Przewód, kabel dwużyłowy, umożliwia podłączenie ze sobą taśmy LED, przedłużania sygnału między sterownikiem a taśmą LED, rozdzielania taśm LED na części. Przewód jest elastyczny z łatwością się go lutuje to taśm LED. Wykonany z materiałów wysokiej jakości.

  • 2 żyły
  • przekrój żyły: 0.50mm²
  • kolor czarno-czerwony

 5901436734925

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Srednia ocena: 4.5
Na podstawie: 7 ocen

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

WŁĄCZNIK BOARD DO PŁYTY MEBLOWEJ DO 30MM 12V 5A

Włącznik dotykowy do płyt meblowych, z możliwością ściemniania. Uruchamia oświetlenie led za pomocą dotknięcia płyty w miejscu pod którym został zamocowany włącznik. Maksymalna grubość przeszkody aby działał włącznik to 30mm.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Napięcie wejściowe: 12V DC

Maksymalny prąd: 5A

Temperatura pracy: -20° C ~ +40° C

Wymiary(dł./wys.): 44-44/14mm

Zastosowanie: blaty meblowe

* Pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.