STEROWNIK LED PANEL NAŚCIENNY RGB-CCT 180-240V MILIGHT T4

MIL-T4-PANEL-RGBCCT

MiLight

STEROWNIK LED PANEL NAŚCIENNY RGB-CCT 180-240V MILIGHT T4

STEROWNIK MILIGHT T4 DO TAŚM LED RGB+CCT - BEZPRZEWODOWY, NAŚCIENNY

Kontroler ze szklanym panelem dotykowym, montowanym w ścianie jako. Urządzenie umożliwia sterownie jasnością oraz kolorami taśmy RGB/RGBW a także płynny wybór temperatury barwowej (od białej ciepłej do białej zimnej) taśm led CCT.

Zasilanie: AC 180-240V

Zasięg: 30m

Wymiary: 86x86 mm

Montaż: do puszki Ø 60mm

Gwarancja 2 lata

Więcej szczegółów

Nowy

87,99 zł

brutto

Opis produktu - STEROWNIK LED PANEL NAŚCIENNY RGB-CCT 180-240V MILIGHT T4

STEROWNIK MILIGHT T4 DO TAŚM LED RGB+CCT - BEZPRZEWODOWY, NAŚCIENNY

Kontroler ze szklanym panelem dotykowym, montowanym w ścianie jako. Urządzenie umożliwia sterownie jasnością oraz kolorami taśmy RGB/RGBW a także płynny wybór temperatury barwowej (od białej ciepłej do białej zimnej) taśm led CCT.

Zasilanie: AC 180-240V

Zasięg: 30m

Wymiary: 86x86 mm

Montaż: do puszki Ø 60mm

Sterowanie odbiornikiem drogą radiową 2,4Ghz.

Maksymalnie może obsłużyć: 4 osobne strefy, a w każdej strefie może być kilka osobnych odbiorników.

Funkcje: włącz/wyłącz, ściemnianie, rozjaśnianie, biały kolor, programy dynamiczne, sterowanie kolorami, wybór temperatury barwowej i nasycenia koloru

Certyfikaty : CE, RoHs

Gwarancja 2 lata

WSZYSTKIE WSPÓŁPRACUJĄCE URZĄDZENIA MILIGHT Z TYM STEROWNIKIEM DODALIŚMY DO PRODUKTÓW POWIĄZANYCH PONIŻEJ.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Srednia ocena: 4.1
Na podstawie: 3 ocen

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PILOT LED 4 STREFOWY RGB/RGBW MILIGHT FUT096 BIAŁY

MI-LIGHT FUT096

MIBOXER (nowa nazwa produktów MI-LIGHT)

Oferowany Pilot MI-LIGHT jest urządzeniem przeznaczonym do sterowania odpowiednimi odbiornikami RGB i RGBW

Pilot 4-strefowy

Tryby efektów świetlnych: 9

Zasięg: 30m

Komunikacja 2,4GHz

Zasilanie: 3V, 2 x bateria AAA (paluszki)

Certyfikaty : CE, RoHs

* Pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.